Hazuková Helena - Výtvarné činnosti v předškolním vzdělávání

Hazuková Helena Výtvarné činnosti v předškolním vzdělávání
  • ISBN: 9788074965036
  • jazyk: čeština
  • počet stran: 170
  • vazba: brožovaná
  • spisovatel: Hazuková Helena
Publikace Výtvarné činnosti v předškolním vzdělávání má charakter didaktického materiálu a obsah je rozčleněn na tři části.
Didaktická část představuje výtvarné činnosti jako nedílnou a významnou součást předškolního vzdělávání. Shrnuje "informační výbavu" učitelek pro jejich rozhodování v situacích výtvarné výchovy. Rozšiřuje a doplňuje jejich poznatkovou základnu, vedení i hodnoticí reflexi dětských výtvarných aktivit. Uvádí cíle výtvarné výchovy, její přínosy pro rozvoj osobnosti dítěte, učivo, realizační prostředky výtvarné i didaktické.
Metodická část učitelky uvádí do problematiky plánování výtvarných činností jako součásti integrovaných tematických celků. Nabízí metodickou pomoc v podobě strategií, "jak jít nápadům naproti", a na konkrétních příkladech v textu i příloze navrhuje možnosti, jak s nápady dále metodicky pracovat.
Třetí část knihy tvoří obrazový materiál s otázkami a úkoly, na nichž si učitelky mohou ověřit funkčnost nově získaných informací.
Publikace je určena zejména pro pedagogy mateřských škol, asistentům, studentům předškolní pedagogiky, asistentům pedagoga, pedagogům volného času a i rodičům.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.


Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky spisovatele Hazuková Helena
  sledovat novinky od vydavatele RAABE
  sledovat novinky v kategorii Knihy
  sledovat novinky v oddělení Dítě a rodina
  sledovat novinky v oddělení Učebnice

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu: