Klasické filmové pohádky I. (Komplet 3DVD)

Popron music & publishing s.r.o. Klasické filmové pohádky I. (Komplet 3DVD)
Princezna Husopaska - klasická filmová pohádka s Danou Morávkovou a Michaelou Kuklovou v hlavních rolích! Mladičká princezna Aurinie (Dana Morávková) putuje za princem, jemuž byla v dětství zaslíbena. Kromě starého vojáka a moudrého koně Falady ji doprovází i její družka Líza (Michaela Kuklová). Ta se pokusí Aurinii oloupit o její práva. Ale nakonec všechno dobře dopadne.

Princ se lví hřívou - klasická filmová pohádka o začarovaném princi a lásce, která dokáže překonat i nejtěžší zkoušky! Princ Leonard ve lví podobě přistihne v lese člověka, který se snaží chytit zpívajícího skřivánka - vytoužený dárek pro dceru Constanze. Neusmrtí jej pod podmínkou, že mu za sebe pošle první bytost, kterou po návratu z lesa spatří. Tou se stává právě Constanze, která přes otcův odpor odchází do lví jeskyně, ve skutečnosti Leonardova zámku. Constanze překonává obavy z Leonardovy dvojí podoby - půl dne lidské a půl dne zvířecí - zamiluje se do něho a po čase se jim narodí syn. Pak se ale Leonard podívá do zrcadla, tím poruší zákaz, promění se v holubici a zmizí. Milující Constanze se i se synem vydává po jeho stopách na sedmiletou strastiplnou pouť, aby ho zachránila...

O čertovi a třech zlatých vlasech - klasická filmová pohádka o dobrosrdečném smolaři Jakubovi, kterého potká štěstí a láska! Mládenec Jakub má dobré srdce, ale je chudý a smůla se mu lepí na paty. Prchlivý král ho pošle na svůj hrad s dopisem, ve kterém přikazuje mladíka popravit. Osud však rozhodne jinak a Jakub doručí dopis, kterým se z rozhodnutí krále má oženit s princeznou. Když se král dozví o svatbě, chce se svého nového zetě zbavit a tak jej posílá na nebezpečnou cestu pro tři zlaté vlasy. Jakub musí během svého putování čelit různým nástrahám a nakonec přelstít pekelné síly. V závěru však vše dobře skončí a jako v každé pohádce dobro zvítězí nad zlem!


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.

Seznam skladeb
1. Princezna Husopaska
2. Princ se lví hřívou
3. O čertovi a třech zlatých vlasech

Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Popron music & publishing s.r.o.
  sledovat novinky v kategorii Film
  sledovat novinky v oddělení Film/DVD do 100 Kč
  sledovat novinky v oddělení Film/Pohádky
  sledovat novinky v oddělení Pohádky

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

České hvězdy, jak je neznáte (3DVD)

Vydavatel: Popron music & publishing | Vydáno: 3.1.2011

Cena: 87 Kč