100°C - Freaky Boys

Z divokého západu kdysi vzešla skupina s názvem 100°C. Po třetí desce Brant Rock se její členové rozutekli do lesů. Když se po pěti letech opět shledali, navzájem si vyprávěli, co se jim za tu dlouhou dobu přihodilo. Příběhy se potkávaly v prostoru a na jejich průsečících vznikla úvodní óda Freaky Boys. Strunami se propily další narativy a skladby Nobody Feels Good a Eye for an Eye byly vizuálně ztvárněny baskytaristou Ondrou Urbancem. Aktuální klip Eye for an Eye se před nedávnem roztočil na Óčku.
Desku produkoval Jakub Johánek ve spolupráci s Alešem Hyvnarem (Al-Yaman, ex-Cartonnage), který se podílel na nahrávkách Toxique, Tara-Fuki, Yellow Sisters, MIKKIM, Mako!Mako nebo KOFE-IN a v minulosti remixoval například slavné Transglobal Underground.
Čerstvým vzduchem prosáklé nové skladby zapustily pevné kořeny a v horních patrech se nepatrně kývou. Medové vokály Sabiny Feldmanové hladí místy roztrhané trsy hudebního proudu, který je cítit hutnými údery bicí soupravy a subtilními perkusemi Aleše Hyvnara. Pokud je slyšet elektronika, přes kmen šplhá do výšek a sklízí ovoce.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.

Seznam skladeb
1. Freaky Boys
2. Eye for an Eye
3. Nobody Feels Good
4. Eagle Eye
5. I Killed Your Man
6. Dead Hero
7. Nuclear Waste
8. No More
9. Rich Peace

Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Supraphon
  sledovat novinky interpreta 100°C
  sledovat novinky v kategorii Rock
  sledovat novinky v oddělení Rock

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Marek Dusil Blend - Ocean

Vydavatel: Supraphon | Vydáno: 7.3.2014

Cena: 219 Kč

Jarre Jean Michel - Oxygene

Vydavatel: Sony | Vydáno: 22.5.2014

Cena: 224 Kč