Lída Baarová - Zlatá kolekce - 4DVD  • rok vydání: 2012
Dívka v modrém/Turbina
Dívka v modrém
Notář dr. Karas vezme k sobě domů do úschovy obraz představující krásnou mladou dívku. Je jí tak okouzlen, že k ní promlouvá a dokonce ji i políbí. K jeho úžasu dívka z obrazu vystoupí a nechce se do něj vrátit. Co si ale počne s opuštěným rámem a dívkou z masa a kostí ... Hrají: Lída Baarová, Oldřich Nový, Jindřich Láznička, Antonie Nedošinská, Bedřich Veverka, František Paul, Nataša Gollová, Růžena Šlemrová, Sylva Langová, Eman Fiala
Turbina
Dramatický příběh se odehrává v Praze na přelomu 19. a 20. století. Císařský rada Ullik se snaží modernizovat staré mlýny instalací nové turbíny. Osudy jeho rodiny a zúčastněných se nečekaně propletou. Tragický konec některých se pomalu blíží, aby jiným svitla naděje…
Ohnivé léto
Filmová báseň v režii Františka čápa a Václava Kršky je lyrickým zobrazením letní přírody s živočišnou Lídou Baarovou a mladičkým Svatoplukem Benešem. Ve snímku se poprvé setkaly na scéně i sestry Lída Baarová a Zorka Janů a obě předvedly, že to před kamerou skutečně umí.
Pokušení paní Antonie
Antonie Nováková se uchází o místo hospodyně u inženýra Domanského. Ten má však neobvyklou podmínku – budoucí hospodyně musí být bezdětná a bez příbuzenstva… Komedie s Antonií Nedošinskou a Lídou Baarovou o jedné dobře míněné lži, která málem zapříčiní rozchod zamilovaného páru.
Život je krásný
Komedie s Oldřichem Novým a Lídou Baarovou v režii Ladislava Broma z prostředí umělecké bohémy o mladé začínající malířce, která ztratila model pro svůj poslední obraz. O jejím problému se dozví Herold, který se jí rozhodne pomoci.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.


Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky v kategorii Film
  sledovat novinky v oddělení Film/Film pro pamětníky
  sledovat novinky v oddělení Film/Kolekce

 emailová adresa: 

Zákazníci k tomuto titulu nakupují:

Lída Baarová 2. - Zlatá kolekce - 4DVD

Vydavatel: Filmexport | Vydáno: 17.10.2014

Cena: 269 Kč
DVD

Strokes - Comedown Machine

Vydavatel: Sony | Vydáno: 21.3.2013

Cena: 281 Kč

Nataša Gollová - Zlatá kolekce - 4DVD

Vydavatel: Filmexport | Vydáno: 12.10.2012

Cena: 269 Kč

Turunen Tarja - Act I

Vydavatel: Edel Company | Vydáno: 24.8.2012

Cena: 404 Kč
DVD


Nejbližší tituly v katalogu: